- Tonergy

Цена
€53 94 / 105 50 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2122A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2122A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Yellow
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130916
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2122A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2122A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Yellow
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130916
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2122A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2122A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Yellow
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130916
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2122A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2122A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Yellow
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130916
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 212A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W2122A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 212A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W2122A |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Yellow |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Yellow |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 4500 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 4500 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 1.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) (pages) | 4500 |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro MFP 3302, HP Color LaserJet Pro 3202 |
| OEM код | W2122A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 450 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 1.03кг |
Tonergy Съвместима Тонер Касета HP 212A W2122A Жълт, Стандартен Капацитет 4.5k
Получете ярки, надеждни жълти отпечатъци за вашия HP Color LaserJet принтер с тази висококачествена съвместима тонер касета от Tonergy. Проектирана да съответства на OEM производителността, тя осигурява ясен текст и наситени графики, като спестява до 40% спрямо оригиналните касети на HP.
Ключови Предимства
- Икономичен печат — Значително по-ниска цена на страница без компромис с качеството на печат.
- Надеждна производителност — Подложена на строги тестове за постоянен добив и съвместимост с HP принтери.
- Екологичен избор — Произведена с рециклирани компоненти, намаляваща въздействието върху околната среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) | 4 500 страници (стандартен) |
| OEM код | HP 212A W2122A |
| С чип | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 1 x Tonergy съвместима тонер касета (Жълт)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




